Naudojimosi taisyklės

 • Bendrosios nuostatos ir sąlygos:

  Pirkti el. parduotuvėje turi teisę visi veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus; nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų, įtėvių, globėjų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys; visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

  Pirkėjas, užsakydamas prekes turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą. Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog jo duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais, taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
   

  Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka:

  El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę. Visos prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM.

  Pirkėjas atsiskaito už prekes vienu iš šių būdų: atsiskaitymas naudojantis el. bankininkyste; atsiskaitymas banko pavedimu. 

  Prekių pristatymas:

  Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes nurodytais prekių pristatymo vietos duomenimis.

  Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti prekes ne vėliau kaip per 2-3 d.d. nuo apmokėto užsakymo dienos.

  Prekių kokybė:

  Pardavėjas neatsako už tai, kad el. parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

  Prekių grąžinimas ir keitimas:

  Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. 

  Norėdamas grąžinti prekę(-es) Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

  Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų: grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje; prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta; prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė); grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo; grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

  Rinkodara:

  Pardavėjas savo nuožiūra gali inicijuoti el. parduotuvėje įvairias akcijas, be atskiro įspėjimo, pakeisti akcijų sąlygas, taip pat jas panaikinti.